Dost tlachání! Chci:

Jak jsme se stali mistry světa v biatlonu bez lyží a pušek

No, spíš jsme se stali mistry v pořádání opravdu velkých akcí. Desetitisíce nadšených fanoušků v biatlonovém hlavním městě České republiky – Novém Městě na Moravě – nebylo lehké zvládnout. Stálo to hodně potu a dřiny, ale tahle škola se nám vyplatila. Po zkušenostech z Nového Města zvládáme svatby a firemní akce jako z partesu.

Pro koho pracujeme: pořádali jsme Mistrovství světa v biatlonu 2013 pro Český svaz Biatlonu.

Jak dlouho to trvá: začali jsme 12 měsíců před MS a s přípravami končili o půlnoci před začátkem závodu. A od té doby stále spolupracujeme.

Co jsme pomohli vyřešit:

Pro akci tak velkého významu (jakože to byl fakt pořádný šrumec) náš klient potřeboval:

  • zapůjčit velkostany a nůžkové stany dostatečné kapacity, dřevěné stánky, nábytek a další mobiliář, LED obrazovky a audiovizuální techniku. Zkrátka všechno, co na takové akci potřebuje biatlonuchtivý fanoušek.
  • Převléct Vysočina Arenu do biatlonového převleku. Dodali jsme merchandisingové stany, stožáry a vlajky.
  • Co jsme neměli skladem, to jsme vyrobili, třeba speciální nábytek nebo poutače a infosystémy.
  • Zařídit a zkoordinovat stavby a přípravy, průběh i ukončení akce, logistiku návozu materiálu a veškerých příprav a poskytnout  odborný personál.

My jsme to všechno zařídili sakumprásk z vlastních kapacit. Pořadatelé z Nového Města se mohli soustředit na přípravu a průběh samotného MS.

Měli jsme v týmu dost bláznů na to, aby se všechno podařilo, a pár dalších jsme najali ještě speciálně pro toto MS. Všechno jsme měli pod palcem a ještě jsme koordinovali ostatní dodavatele.

Byla to dřina pro všechny, ale šlo to jako na drátkách. Pro nás to byla škola k nezaplacení, ve které jsme si zároveň ověřili, že zvládneme akce světového významu s desítkami tisíc návštěvníků. A postupy a fígle, které jsme se tehdy naučili, používáme dennodenně na firemních akcích, rodinných oslavách i svatbách.

 

Souhlasím
###message