Dost tlachání! Chci:

O nás

 

Neustále posouváme a inovujeme celou naši firmu. Produkty, vybavení, stany, služby i servis na akcích. Ještě aby ne, když to máme i v názvu firmy - Suninvent.

 

Stojíme za eventy všech typů. Svatby nebo firemní akce – to hlavní jsou dobří lidé. A když přijde MS v biatlonu, trefujeme požadavky i termíny stejně přesně jako biatlonisti terče.  

 

 

 

Když pořádáme akci, dáváme do toho všechno. Už jsme obětovali nedělní obědy, dovolené, manželky i finále našich v hokeji. Když máme zadání, mažeme do akce.

 

Poradíme si v každé situaci. Když nenajdete potřebnou velikost stanu, my ho trochu přifoukneme. A když neexistuje ten správný typ, tak ho prostě vyrobíme.

 

 

Jde to s námi do kopce

2010
2010
Všichni ostatní se bojí krize a do ničeho se nepouští. No ale my, tři mušketýři, jsme byli vždycky dobrodruzi.

Zakládáme Suninvent v Praze, to jsme vymysleli v Brně, sídlíme v Ostravě a fungujeme po celé republice.
2011
2011
Nejdřív tři mušketýři, pak čtyři v tanku a pes a potom nás bylo pět. V prvním roce pomalu ale jistě rosteme a otvíráme i sklad v Brně Řečkovicích. Ve výrobě už šlapeme na paty Asii.

Stanů už máme tolik, že můžeme otevřít kemp.

Žádné práce se nebojíme, ale zároveň se rádi bavíme

malaamerika
malaamerika

Výroba stanu v super čase a kvalitě. Rallye ve 40° vedrech v Portugalsku? Ledové sochy v -30 °C na Pustevnách? Nebo dodávka nafukovadla na druhý konec republiky přes noc? Pro nás příjemné zpestření mezi svatbami a hudebními festivaly.

Akce jsou pro nás zábava
Všichni ve firmě od grafiků po řidiče si zkusili, jaké to je vyrobit a postavit stan. A všechny nás to baví tak, jako bychom pořádali vlastní narozeninovou party. I vy si to s námi užijete, uvidíte.

S klienty chceme být parťáky
Chceme s vámi být na stejné vlně, aby každá výroba stanu, nafukovadla nebo jiného projektu byla jako pohodový sousedský pokec přes plot. Souhlasíte? Tak si plácneme.

A své parťáky chceme poznat
První otázka klientů často zní „Kolik to bude stát a do kdy to bude?“. Fajn, ale my se nejdřív ptáme: „Jaký event pořádáte a pro kolik lidí?“. Jedině když dobře poznáme potřeby klienta, dokážeme vytvořit skvělou akci.

Pojď do toho s námi

Nemůžeš se po tomhle čtení zbavit pocitu, že by se ti u nás líbilo? Nebojíš se práce a chceš místo vysedávání v kanceláři objíždět celou republiku i Evropu? Rád se při práci směješ, ale když jde o kšeft, umíš zabrat a držet svoje slovo? Jsi evidentně šílenec a patříš mezi nás!


Jak říká náš náčelník

"Naším revírem je dálnice, silnice a vesnice. Známe všechna města, a to i v noci. To, co tam vyvádíme, je zábavný a jsme na to hrdí. Není to normální práce, tedy pro normální lidi, ale umí chytit za srdce. A kdo říkal, že to bude práce jen v naší republice? Tak kde začneme?"

 

Souhlasím
###message