Dost tlachání! Chci:

Designové zastřešení KUPOLE

Kupole je originální atypické zastřešení, které vaši zákazníci nepřehlédnou. Kupoli vám pronajmeme nebo prodáme vybavenou na míru v několika různých velikostech.

V nabídce máme několik variant Kupole určených pro různé účely: od venkovních barů, přes malé a středně veliké reklamní stánky a stage až ke stanům pro 300 lidí a stage pro filharmonický orchestr. Při pronájmu Kupole vám její interiér rádi vybavíme na míru vašim požadavkům. Ať už to bude bar, multimediální firemní prezentace nebo aparatura pro Dje, Kupoli vám vybavíme přesně podle vašich přání.

Kupole využívá modulární systém konstrukčního rámu, který je velmi odolný a stabilní. Stavba vám zabere pár hodin ve 2 až 6i lidech: nejmenší varianty Kupolí postavíte za 2 hodiny bez jakékoli mechanizace a převezete v dodávce. Plachta Kupole funguje jako reklamní nosič, nabízí obrovskou plochu k potištění pro váš branding. Nakoukněte dovnitř stanů díky transparentní variantě plachty. Opláštění Kupole je odolné povětrnostním vlivům a můžete s ní vyrazit bez obav na prezentaci třeba na sjezdovku.

Vyberte si z nabídky tu správnou Kupoli pro vás

Kupole_bar_produkty
Kupole_bar_produkty

Kupole bar 2v5

Polootevřená kupole s podlahovou plochou 18m² a 360° kulatým barem o celkové délce 17,5m. Byla navržena jako mobilní bar nebo občerstvení na festivalech, firemních či reklamních akcích. Je vizuálně efektní a nepřehlédnutelná. Umožňuje přístup zákazníků ze všech stran a maximalizuje tak využití veškerého místa uvnitř i zvenčí. Vyměnitelné opláštění můžete podle přání brandovat na míru a aplikovat po obvodu celého baru. Rozměry a technické detaily baru najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stage_2v5
Kupole_stage_2v5

Kupole stage 2v5

Nejmenší stage 2v5 je alternativní verzí kupole stan 2v5. Pódiové zastřešení 2v5 s podlahovou plochou 10m² nabízí jevištní prostor pro dva až tři umělce. Díky praktické podlaze ji můžete použít i jako výstavní či reklamní stánek. Plachta a čelní strana stage opět nabízí místo pro váš branding. Rozměry a technické detaily stage najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stan_3v7
Kupole_stan_3v7

Kupole stan 3v7

4,1 metrů vysokou Kupoli 3v7 s podlahovou plochou 40 m² můžete použít jako originální reklamní stan, sloužit může i jako sezonní ubytování pro 4 až 6 lidí. Ke stavbě této Kupole nepotřebujete žádnou mechanizaci, postavíte ji ve čtyřech lidech za 3 hodiny. Rozměry a technické detaily stanu najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stage_3v7
Kupole_stage_3v7

Kupole stage 3v7

Stage 3v7 má průměr necelých 7 metrů a výšku 4,1metru. Ideální velikost podia pro vystoupení Dje nebo kapely na kulturních, sportovních nebo městských akcích. Alternativní využití nabízí tato varianta Kupole jako otevřený výstavní nebo reklamní stánek. Rozměry a technické detaily stage najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stan_3v9,4
Kupole_stan_3v9,4

Kupole stan 3v9,4

S výškou 5,5 m a podlahovou plochou 70m² pojme Kupole 3v9,4 ve variantě stan až 100 stojících lidí, použít ji můžete pro firemní prezentaci nebo jako bar. S drobnými úpravami interiéru můžete mít z této Kupole školicí mísnost či VIP salónek. Rozměry a technické detaily stanu najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stage_3v9,4
Kupole_stage_3v9,4

Kupole stage 3v9,4

Tato varianta má průměr 9,4 m a výšku 5,5 m. Zastřeší podium o rozměrech 10 x 8 m a pojme jakoukoli kapelu. Kupoli stage můžete využít také jako nepřehlédnutelný reklamní či výstavní stánek. Rozměry a technické detaily stage najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stan_3v12
Kupole_stan_3v12

Kupole stan 3v12

S výškou 7,4m a podlahovou plochou 116m² pojme tato Kupole až 200 stojících lidí. Tato velikost je vhodná pro menší hudební či divadelní produkce, různé firemní či reklamní prezentace. Rozměry a technické detaily stanu najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stage_3v12
Kupole_stage_3v12

Kupole stage 3v12

S průměrem 12 m a výškou 7,4 metrů tuhle Kupoli umístíte na pódium o rozměrech 12x10 m. Stejně jako naše ostatní stage chrání prostor pro umělce před rozmary počasí ze tří stran. Rozměry a technické detaily stage najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stan_3v14
Kupole_stan_3v14

Kupole stan 3v14

Výška 9 m a podlahová plocha 160 m² této Kupole nabízí prostor až pro 100 lidí při stolovém uspořádání interiéru, případně až pro 300 stojících. Výška kopule umožňuje vestavbu druhého vnitřního patra, spojeného točitým schodištěm s přízemím. Rozměry a technické detaily stanu najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Kupole_stage_3v14
Kupole_stage_3v14

Kupole stage 3v14

S průměrem 14m a výškou 8,3m se hodí k zastřešení pódií o rozměru 16x14m. Je tak vhodné největší akce. Mohutná Kupole dokáže pojmout symfonický orchestr a s využitím světelných efektů dokáže vaši show proměnit ve velkolepý zážitek. Rozměry a technické detaily stage najdete v katalogu pod přehledem Kupolí.

Už máte vybranou Kupoli? Tak jdeme objednávat!

 

Potřebujete Kupoli pronajmout?

Volejte + 420 776 600 605

nebo pište na  jiri.gunka‌‌M‌‌suninvent.cz

 

Chcete Kupoli koupit?

Volejte +420 736 224 573

nebo pište na  jiri.cisar‌‌M‌‌suninvent.cz

Souhlasím
###message