Dost tlachání! Chci:

Akční nabídka vybavení

Až se vás letní akce zeptá, co jste dělali přes zimu a co máte připraveno... Nenechávejte výrobu vybavení pro svoji akci na poslední chvíli, zajistěte si včas před sezónou všechno co potřebujete. Ušetříte si nervy drásající stres a nejistotu, že šibeniční termín nakonec o prsa nevyjde.

Balíčky nůžkových stanů s příslušenstvím

Nůžkové stany jsou nerozumnější varianta stánku pokud se s ním potřebujete často přesouvat. Odvezete ho v osobním autě a postavíte ho za pár minut ve dvou lidech. Vyberte si z akční nabídky celopotištěných stanů včetně příslušentví.

Nůžkové stany balíčky
Nůžkové stany balíčky

Nůžkové stany taky pronajímáme, nemusíte ho zrovna kupovat kvůli pár akcím. Naši kolegové z rentového oddělení vám půjčí stan přesně takový, jaký se vám bude hodit.

Dřevěné stánky

Dřevěné stánky si sami vyrábíme a díky tomu ručíme za to, že vám poslouží skvěle. Stánek vám upravíme na míru podle vašich požadavků. Je to jen na vás.

Dřevěné stánky
Dřevěné stánky

Dřevěné stánky taky pronajímáme, nemusíte si je zrovna kupovat kvůli pár akcím. Naši kolegové z rentového oddělení vám půjčí stánek přesně takový, jaký se vám bude hodit.

Nafukovací a pneumatické stany

Nafukovadla nabízíme s ventilátorem nebo s duší. Ventilátorové nafukovadla potřebují stálé připojení elektriky. Pneumatické stany jednou nafouknete a drží. Můžete je postavit klidně v lese nebo na louce. Bez smrdícího agregátoru.

Nafukovací stany
Nafukovací stany

Nafukovací stany a reklamy taky pronajímáme, nemusíte si je zrovna kupovat kvůli pár akcím. Naši kolegové z rentového oddělení vám půjčí přesně takové nafukovadlo, jaké potřebujete.

Souhlasím
###message