Dost tlachání! Chci:

Jde to s námi do kopce

2010
2010
Všichni ostatní se bojí krize a do ničeho se nepouští. No ale my, tři mušketýři, jsme byli vždycky dobrodruzi.

Zakládáme Suninvent v Praze,to jsme vymysleli v Brně, sídlíme v Ostravě a fungujeme po celé republice.
2011
2011
Nejdřív tři mušketýři, pak čtyři v tanku a pes a potom nás bylo pět. V prvním roce pomalu ale jistě rosteme a otvíráme i sklad v Brně Řečkovicích. Ve výrobě už šlapeme na paty Asii.

Stanů už máme tolik, že můžeme otevřít kemp.
2012
2012
Začínají si náš všímat větší rybky v rybníku, jako Pilsner Urquell nebo Heineken. Rozjíždíme i projekt Zázemí pro Škoda Motorsport. No a co víc, jeden zákazník (ogar) na Valašsku si od nás odvezl krásný potištěný ,"Nůžkáč," s výrobním číslem 1000...

Ze zaměstnanců už můžeme složit Klapzubovu jedenáctku a pracujeme i pro řadu měst a obcí. Mašina se rozjíždí slušně.
2013
2013
Díky velkým zakázkám nám přibývají i menší zákazníci. Už zdaleka nemáme jen stany a vybavení nemáme kam dávat. Tož zakládáme pobočku se skladem v Praze. Na trh jsem přišli s Pneumatickými stany. Nejenom, že jsme byli první s touto čupr novinkou, ještě jsme aj název vymysleli. Do party nám přibývají další blázni a společně organizujeme MS v biatlonu. Nádherný časy.
2014
2014
O rok později organizujeme další MS, tentokrát v orientačním běhu. Do tohoto sportu se zamilujeme a zůstáváme u něj doteď. Stejně jako se orientují běžci na trati, daří se našim borcům orientovat se na trhu. Už jenom neposloucháme požadavky zákazníků, ale plníme sny, které ani nevěděli, že mají. A díky tomu pořádáme spoustu skvělých party a eventů. Milujeme svou práci čím dál víc
2015
2015
Máme další super sport – horská kola. MS v horských kolech v Novém Městě na Moravě bylo jako splněný sen. A další jsme si tento rok splnili ještě jeden. Začínáme objíždět se Škodou Motorsport celý svět. Sardinie, Portugalsko, Skandinávie – nejlepší zážitky i zkušenosti pod sluncem. Díky tomu získáváme i řadu parťáků za hranicemi. K tomu posilujeme doma a otvíráme pobočku v Českých Budějovicích
2016
2016
Naše smečka už má víc jak 20 bláznivých hlav. Externisty ani nepočítáme a radši se soustředíme na nové konstrukční a vývojové oddělení u Brna.

Pořádáme další ME v orientačním běhu, pokračujeme ve spolupráci se Škodou Motorsport, ale základ našeho byznysu pořád tvoří menší firemní akce, svatby a koncerty.
2017
Chrlíme spousty nových produktů a pouštíme se do čím dál bláznivějších akcí. Aby to všechno fungovalo, začal nás šikanovat nový finanční ředitel. Když už máme ředitele, to už jsme asi firma :-), ale pořád dobrá banda. Rozhlížíme se do světa a chceme, aby si i svět všimnul nás. Rozjíždíme sociální sítě a makáme na novém firemním webu.
Souhlasím
###message