Dost tlachání! Chci:

Jde to s námi do kopce

2010
2010
Všichni ostatní se bojí krize a do ničeho se nepouští. No ale my, tři mušketýři, jsme byli vždycky dobrodruzi.

Zakládáme Suninvent v Praze,to jsme vymysleli v Brně, sídlíme v Ostravě a fungujeme po celé republice.
2011
2011
Nejdřív tři mušketýři, pak čtyři v tanku a pes a potom nás bylo pět. V prvním roce pomalu ale jistě rosteme a otvíráme i sklad v Brně Řečkovicích. Ve výrobě už šlapeme na paty Asii.

Stanů už máme tolik, že můžeme otevřít kemp.
2012
2012
Začínají si náš všímat větší rybky v rybníku, jako Pilsner Urquell nebo Heineken. Rozjíždíme i projekt Zázemí pro Škoda Motorsport. No a co víc, jeden zákazník (ogar) na Valašsku si od nás odvezl krásný potištěný ,"Nůžkáč," s výrobním číslem 1000...

Ze zaměstnanců už můžeme složit Klapzubovu jedenáctku a pracujeme i pro řadu měst a obcí. Mašina se rozjíždí slušně.
2013
2013
Díky velkým zakázkám nám přibývají i menší zákazníci. Už zdaleka nemáme jen stany a vybavení nemáme kam dávat. Tož zakládáme pobočku se skladem v Praze. Na trh jsem přišli s Pneumatickými stany. Nejenom, že jsme byli první s touto čupr novinkou, ještě jsme aj název vymysleli. Do party nám přibývají další blázni a společně organizujeme MS v biatlonu. Nádherný časy.
2014
2014
O rok později organizujeme další MS, tentokrát v orientačním běhu. Do tohoto sportu se zamilujeme a zůstáváme u něj doteď. Stejně jako se orientují běžci na trati, daří se našim borcům orientovat se na trhu. Už jenom neposloucháme požadavky zákazníků, ale plníme sny, které ani nevěděli, že mají. A díky tomu pořádáme spoustu skvělých party a eventů. Milujeme svou práci čím dál víc
2015
2015
Máme další super sport – horská kola. MS v horských kolech v Novém Městě na Moravě bylo jako splněný sen. A další jsme si tento rok splnili ještě jeden. Začínáme objíždět se Škodou Motorsport celý svět. Sardinie, Portugalsko, Skandinávie – nejlepší zážitky i zkušenosti pod sluncem. Díky tomu získáváme i řadu parťáků za hranicemi. K tomu posilujeme doma a otvíráme pobočku v Českých Budějovicích
2016
2016
Naše smečka už má víc jak 20 bláznivých hlav. Externisty ani nepočítáme a radši se soustředíme na nové konstrukční a vývojové oddělení u Brna.

Pořádáme další ME v orientačním běhu, pokračujeme ve spolupráci se Škodou Motorsport, ale základ našeho byznysu pořád tvoří menší firemní akce, svatby a koncerty.
2017
2017
Chrlíme spousty nových produktů a pouštíme se do čím dál bláznivějších akcí. Aby to všechno fungovalo, začal nás šikanovat nový finanční ředitel. Když už máme ředitele, to už jsme asi firma :-), ale pořád dobrá banda. Rozhlížíme se do světa a chceme, aby si i svět všimnul nás. Rozjíždíme sociální sítě a makáme na novém firemním webu.
2018
2018
Otevíráme nový sklad 1400 m2 v Chotovinách u Tábora. Děláme víc a víc sportovních závodů. Rozjíždíme pronájem a prodej designových stanů a stage KUPOLE. KUPOLE si rovnou střihla premiéru jako VIP stan na svěťáku v biatlonu, hosté byli nadšení. Byl to mimořádně plodný rok: 2 mimina se ve firmě narodily, další 2 mimina jsou na cestě.
2019
2019
Letošní start sezony nebyl pozvolný, od února chystáme zázemí pro mistrovství světa FIS alpského lyžování ve Špindlu. Skoro 20 000 návštěvníků 4x opakovaně proudilo závodním areálem. Všechno klaplo. I tento rok kroužíme se servisním stanem Škody Motorsport po Evropě. Hlavu máme plnou plánů, co chceme letos všechno stihnout. Držte nám palce, ať se to podaří.
Souhlasím
###message