Prodej

výroba a prodej stanů a poutačů

Stany Gama

  • Stany Gama
  • Stany Gama
  • Stany Gama
  • Stany Gama

Party stany GAMA standardně dodávané o šesti a osmiúhelníkovém půdorysu, se samonosnou konstrukcí. Party stany vhodné především k reprezentativním účelům.

Možnosti propojení s typem ALFA.

Jsou to samostatně stojící party stany s půdorysem šestiúhelníku a osmiúhelníku o straně 3m, 4m, 5m, 6m tj. o celkovém průměr stanů 6m, 8m, 10m, 12 m. Tento systém umožňuje spojovat jednotlivé party stany s typem velkostanů ALFA a vytvářet tak různé sestavy (tzv. Dome A a Dome B).

Rozměrové řady jsou:

- GAMA 06  průměr 6m
- GAMA 08 
průměr 8m
- GAMA 010 
průměr 10m
- GAMA 012 
průměr 12m

U těchto party stanů je možnost výběru z dvou tvarových typů střech a to:

- PAVILON
- PAGODA

Stavebnicová konstrukce party stanu umožňuje vkládat do základního 6ti-8mi úhelníku další moduly (v krocích po 3m, 4m, 5m) a tím upravit celkovou plochu do požadované velikosti pomocí jednotlivých modulů. Tímto způsobem lze tak vytvořit podélný party stan v čelech zakončený tzv. apsidou.

Základní výška okapu u všech stanů je 2,5 m (podchodná výška pak 2,1 m) na přání lze výšku okapu upravit na 4 m případně výše.

Výška v hřebeni je závislá na šířce stanu – sedlová střecha stoupá pod úhlem 22°.

Nosná konstrukce stanů je vyrobena ze speciálních drážkových profilů slitiny hliníku a ocelových spojek.

Všechny díly konstrukce jsou povrchově upraveny, hliníkové profily eloxováním, ocelové díly zinkováním.

Celkové sestavení pak tvoří pevnou samonosnou žebrovou konstrukci (uvnitř konstrukce není žádná podpěra).

Plachtové opláštění je vyráběno z lakovaných PVC nánosovaných polyesterových tkanin (tzv. autoplachtovina), které se vyznačují vysokou pevností a jsou zcela odolné proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručují dobrou propustnost světla a stálobarevnost.

Střecha i boční stěny opláštění jsou vedeny v jednotlivých modulech konstrukce díky speciálním profilovaným drážkám a  zaváděcím PVC popruhům.  Veškeré díly opláštění jsou mobilní – odnímatelné případně rozhrnovací (jako závěsy). Barevné provedení opláštění lze specifikovat dle aktuálních barevných vzorníků. Jednotlivé boční díly mohou být opatřeny okny ze speciální mrazuvzdorné folie.

Životnost opláštění cca 10 let v případě vrcholových materiálů až 25 let. Životnost konstrukce min. 30 let.