Prodej

výroba a prodej stanů a poutačů

Stany Beta

  • Stany Beta
  • Stany Beta
  • Stany Beta
  • Stany Beta
  • Stany Beta
  • Stany Beta
  • Stany Beta
  • Stany Beta

Party stany BETA, víceúčelové, robusní, samostatně stojící, standardně dodávané se čtvercovým a obdélníkovým půdorysem.

Možnosti sestavování pomocí okapů do větších celků.

Tento typ party stanů má standardní základní půdorysné rozměry 3×3m, 4×4m, 5×5m (případně jejich násobky, pro dosažení obdélníkového půdorysu, např. 3x6m, 3x9m, 4x5m, 4x6m, 4x8m, 4x9m, 4x10m, 5x6m, 5x10m, 6x6m atd.) s výškou k okapu 2,2 m. Konstrukce umožňuje sestavovat jednotlivé stany v jeden celek a vytvářet tak nejrůznější variace. Tento typ je vhodný při dostatečném kotvení k celoročnímu provozu.

U těchto party stanů je možnost výběru ze 6ti tvarových typů střech a to:

- DOMEK
- PAVILON
- PAGODA
- IGLU
- STÁNEK
- BUŇKA

Nosná konstrukce party stanů je vyrobena ze speciálních Al trubek o průměru 50mm s profilovanými drážkami a ocelových spojek. Výhodou této konstrukce je rychlá montáž pomocí aretačních čepů, kdy jsou do sebe jednotlivé díly pouze jednoduše zaklapnuty. Celý proces se provádí bez pomoci nářadí.

Všechny díly konstrukce jsou povrchově upraveny, hliníkové profily eloxováním, ocelové díly zinkováním.

Celkové sestavení pak tvoří pevnou samonosnou žebrovou konstrukci (uvnitř konstrukce není žádná podpěra).

Plachtové opláštění je vyráběno z lakovaných PVC nánosovaných polyesterových tkanin (tzv. autoplachtovina), které se vyznačují vysokou pevností a jsou zcela odolné proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručují dobrou propustnost světla a stálobarevnost.

Střecha je vypínaná v jednom kuse pomocí expandérů do horního rámu konstrukce a boční stěny opláštění jsou vedeny v jednotlivých modulech konstrukce díky speciálním profilovaným drážkám a  zaváděcím PVC popruhům.  Veškeré díly opláštění jsou mobilní - odnímatelné případně rozhrnovací (jako závěsy). Barevné provedení opláštění lze specifikovat dle aktuálních barevných vzorníků. Jednotlivé boční díly mohou být opatřeny okny ze speciální mrazuvzdorné folie.

Životnost opláštění cca 10 let v případě vrcholových materiálů až 25 let. Životnost konstrukce min. 30 let.