Prodej

výroba a prodej stanů a poutačů

Stany Alfa

  • Stany Alfa
  • Stany Alfa
  • Stany Alfa
  • Stany Alfa
  • Stany Alfa
  • Stany Alfa
  • Stany Alfa
  • Stany Alfa

Velkoprostorové stany ALFA se sedlovou střechou jsou určeny k výstavbě rychle a snadně montovatelných a demontovatelných dočasných zastřešovacích objektů.

Variabilní stavebnicový systém vhodný pro mobilní zastřešení rozsáhlých ploch.

Systém umožňuje vybudovat velkostan nebo soustavu velkostanů o rozpětí (šířce): 4 m, 5 m, 6 m, 7 m, 8 m, 9 m, 10 m, 12 m, 14 m, 15 m, 18 m, 20 m, 25 m.

Stavebnicová konstrukce velkostanu umožňuje snadno upravit celkovou plochu do požadované velikosti pomocí jednotlivých modulů.

Modul – krok (délka) jednoho modulu je 3 m, 4 m, 5 m. Celkovou plochu zastřešení pak tvoří šířka×délka (délka rozdělena na jednotlivé moduly).

Základní výška okapu u všech stanů je 2,5 m (podchodná výška pak 2,1 m) na přání lze výšku okapu upravit na 4 m případně výše.

Výška v hřebeni je závislá na šířce stanu – sedlová střecha stoupá pod úhlem 22°.

Nosná konstrukce stanů je vyrobena ze speciálních drážkových profilů slitiny hliníku a ocelových spojek.

Všechny díly konstrukce jsou povrchově upraveny, hliníkové profily eloxováním, ocelové díly zinkováním.

Celkové sestavení pak tvoří pevnou samonosnou žebrovou konstrukci (uvnitř konstrukce není žádná podpěra).

Plachtové opláštění je vyráběno z lakovaných PVC nánosovaných polyesterových tkanin (tzv. autoplachtovina), které se vyznačují vysokou pevností a jsou zcela odolné proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručují dobrou propustnost světla a stálobarevnost.

Střecha i boční stěny opláštění jsou vedeny v jednotlivých modulech konstrukce díky speciálním profilovaným drážkám a  zaváděcím PVC popruhům.  Veškeré díly opláštění jsou mobilní – odnímatelné případně rozhrnovací (jako závěsy). Barevné provedení opláštění lze specifikovat dle aktuálních barevných vzorníků. Jednotlivé boční díly mohou být opatřeny okny ze speciální mrazuvzdorné folie.

Životnost opláštění cca 10 let v případě vrcholových materiálů až 25 let. Životnost konstrukce min. 30 let.